Uživatel nepřihlášen
Harley Quinn
RSS kanál blogu
Píše: Harley Quinn - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Harley Quinn

Chaos a Anarchie aneb Xbox turnaj v K. Varech

Pondělí 17.10.2016 12:06 - Autor: Harley Quinn
To se mi líbí

Chaos a Anarchie aneb Xbox turnaj v K. VarechDne 15. 10. 2016 jsem se zúčastnila Xbox turnaje v K. Varech v OC Fontána (Tesco). Popravdě se mi tam nechtělo a vím proč... Jednak fandím spíše PS4 než Xboxu, ale hlavně, že tam zase bude hodně lidí.

Akce e konala od 10:00 do 18:00. Vyhlašování výsledků 17:00. Hlavní výhra byla Xbox One. Vyhrála ji Veronika Jílková (10 let). Bylo to náhodné losování ze všech, kteří se přišli registrovat a splnili dané úkoly (zahrát si Minecraft, zkusit si FIFU, zajet čas na závodním simulátoru Forza a zodpovědět otázku, která se týkala Microsoftu nebo Xboxu). Otázky byly jednoduché, jako například: „Jaká byla hra exkluzivně vydaná jen pro Xbox?“ nebo „Jaký operační systém mají tyto vystavené notebooky?“ (samozřejmě, že Windows 10). Zvlástními hosty byli Hájek Lukáš (driftový závodník za ČR) a youtuber Fimlar (hráč a recenzátor). Akci pořádal samozřejmě Microsoft a sponzorovali Tesco nebo Extradrive.cz (od kterého byl poukaz na 20-ti minutovou jízdu Lamborgini Belago). Nejrychlejší čas na simulátoru Forza (samozřejmě s pedály a volantem) byl 1.59.686. Na Forze jsme měli všichni stejné podmínky – stejnou trať i stejné auto. Celkem se zaregistrovalo 250 lidí.

Začněme klady, kterých bohužel je velmi málo – hostesky a promotéři (hostesák) byli velmi milí a ochotní. Rádi poradili a dalo se s nimi normálně bavit. Sranda byla i s moderátorem, Petrem Šimkem. Kolikrát si během akce dělal srandu, že hodí Xbox mezi obecenstvo, ale pokaždé mu na to ty děti skočily. Říkám děti, protože se této akce zúčastnili v 90 % děti do 15-ti let. Lituji ty rodiče. Ano, oni ušetří v jednu chvíli 10.000,-- Kč za samotnou konzoli, ale to pravé peklo teprve začne – hry, děti už nepůjdou ven a nebudou si hrát, žádná komunikace, žádné úkoly. Nu což, alespoň jim mají rodiče co zakázat.


Tato akce je výborná pro ty, kteří by si rádi vyzkoušeli hrát na konzoli, ale nechce se jim za to hned vyhazovat peníze. Třeba je to chytne a ví, co budou chtít pod stromeček. Každopádně si každý musí uvědomit, že konzolí to bohužel nekončí... Pak na tom musíte něco hrát a podle všech samozřejmě si platit členství.

Moderátor Petr Šimek
Moderátor Petr Šimek

Nebylo to dobře zorganizované. Podle mě měla být registrace uzavřena třeba do 12h a pak už neměli brát nikoho. Zahrát si ano, vyzkoušet si to, proč ne, ale další registrace už ne.

Když už jsme u toho, zvací letáček a plakáty také lžou – přes Kinect tam nebylo nic, ani sporty ani tanec. Nevím, jestli se jim nechtělo upravovat letáky ze srpna (kde tanec a sporty byly), ale tohle hraničí s klamáním zákazníka.

Místa pro rodiče nebyla vymyšlená. Místo bylo špatně vymyšleno, protože tam klimatizace nebyla a když do vás nějakou dobu perou zářivky ve vydýchané místnosti, tak vám dobře prostě nemůže být. Samozřejmě voda nebo něco takového na místě také nebyly. Tvořily se fronty, děti zlobily a nebylo možnost úniku, obzvlášť pokud tam byl jen 1 z rodičů.


Tahle akce se Microsoftu nepodařila. Bohužel v K. Varech je to už druhá ze 2 za poslední 3 měsíce. Nedělá to moc dobrou reklamu. 2 neúspěchy ze 2? No sakra takovou úspěšnost nemá ani antikoncepce.

Snad bude příští akce o něco lepší.

Harley Quinn

Tisk
Hodnocení:
( Zbývají 3 hlasy pro zveřejnění hodnocení ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku Chaos a Anarchie aneb Xbox turnaj v K. Varech
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
ori63    Galardo :) super napsaný článek :)ori63ori636258    24.10.2016 17:32 ori63

Galardo :) super napsaný článek :)

nuclear    co je to Lamborgini Belago?nuclearnuclear36209    17.10.2016 18:04 nuclear

co je to Lamborgini Belago?

FireWolf    Ohledně hraní her a s tím souvisejícím omezením komunikace to není tak prosté, jak to vypadá. Není tam žádná přímá úměra a i lidé, kteří mají konzoli a tráví na ní svůj volný čas, můžou mít i jiné aktivity. Záleží na každém jedinci. Já když byl mladší, taky jsem hrával na počítači a chodil si hrát ven nebo i četl, psal a dělal různé další věci. Bohužel v dnešní době to vidím všude, jak technologie pomalu ovládly svět mladistvých a nedělají nic jiného, než jen čumí do mobilu/tabletu/PC/konzole... :DFireWolffirewolf28784    17.10.2016 14:42 FireWolf

Ohledně hraní her a s tím souvisejícím omezením komunikace to není tak prosté, jak to vypadá. Není tam žádná přímá úměra a i lidé, kteří mají konzoli a tráví na ní svůj volný čas, můžou mít i jiné aktivity. Záleží na každém jedinci. Já když byl mladší, taky jsem hrával na počítači a chodil si hrát ven nebo i četl, psal a dělal různé další věci. Bohužel v dnešní době to vidím všude, jak technologie pomalu ovládly svět mladistvých a nedělají nic jiného, než jen čumí do mobilu/tabletu/PC/konzole... :D

O autorovi blogu

Harley Quinn
Harley Quinn
Žena, 24 let, Karlovy Vary

Ahoj, jsem redaktorka na volné noze a budu tu vystupovat pod jménem Harley Quinn (ano, jako ta šílená partnerka Jokera).

Budu vás bavit, ale donutím vás mě nenávidět.

Založit herní BLOG